16 lipca 2011

Muzyka Erosa w sieci - gdzie słuchać?

Z pewnością wiele osób chciałoby przed zakupem albumu danego artysty zapoznać się z jego muzyką w internecie. Bez problemu można to zrobić w serwisie YouTube. Jednak my tego nie polecamy. Zdecydowanie lepiej skorzystać np. z serwisu GROOVESHARK

Tam znajdziecie większość utworów (również w wersjach hiszpańskojęzycznych) i możecie je odsłuchać oczywiście bez możliwości ściągnięcia. Jako, że nasz serwis nie wspiera piractwa z przyczyn moralnych (prawnie ściąganie muzyki jest przez polskie prawo dozwolone) nie podajemy nigdy linków do albumów.

Każdy też doskonale wie, że nie ma to jak jakość prawdziwego kompaktu włożonego do wieży. Muzyka w wersjach MP3 i odtwarzana na laptopach czy głośniczkach komputerowych nie oddaje absolutnie wachlarza brzmień zawartego w każdej piosence. Każdy instrument i element utworu w dzisiejszych czasach jest przecież po coś! Dlatego zawsze zachęcamy każdego fana do kupowanie oryginalnych płyt. Dodatkowo starsze albumy mają teraz tak niską cenę, że opłaca się nawet kupić ich kilka, a satysfakcja jest ogromna. 

Jeszcze kilka słów o planach. Chcemy stworzyć stale powiększające się FAQ o Erosie Ramazzotti i jego muzyce. Myślę, że pomoże to nowicjuszom i zachęci być może ich do dołączenia do grona wielbicieli jego muzyki.