28 listopada 2009

W drogę na koncert Erosa - poradnik

Chcecie jechać na koncert Erosa? Zastanawiacie się w jaki sposób i gdzie się wybrać? Wasze sugestie skłoniły nas do napisania krótkiego poradnika.

Po pierwsze trzeba zdawać sobie sprawę, że Eros Ramazzotti to nie jest klasa lokalna, ani nawet krajowa, lecz międzynarodowa. Takie też są ceny. Najtańszy bilet na koncert w Berlinie (11 marca 2010) można kupić za 109 Euro czyli około 455 złotych. Jest to karnet wstępu na miejsce siedzące drugiej kategorii a więc należy spodziewać się dość dużego oddalenia od sceny. To jednak nie powinno odstraszać. Ceny na sektory przy scenie są oczywiście dużo droższe.

Koncerty Erosa zaczynają się najczęściej o 20:00. Jeśli nie byliście w Pradze, najbliższe Polski koncerty będą miały miejsce właśnie w Berlinie, Koszycach i Wilnie. I tutaj pojawia się okazja chyba najlepsza, o której nie chcieliśmy pisać wcześniej. Koncert w Wilnie 6 kwietnia przyszłego roku, będzie przedostatnim z całej trasy. Według witryny tiketa.lt najtańsze bilety na ten koncert będą już od 135 Litów a więc mniej więcej 165-170 złotych! Licząc dojazd pociągiem, lub autobusem cena jest na pewno w zasięgu przeciętnie zarabiającego Polaka. Taka wyprawa będzie oczywiście tańsza, jeśli pojedzie się własną, zorganizowaną grupą. Z pewnością Polska grupka z flagą może stanowić miłą niespodziankę dla włoskiego piosenkarza.

Podsumowując. Przedstawiliśmy Wam dwie drogi. Bez względu na chęci i zasobnośc portfela bilety na różne koncerty oraz ich ceny można przejrzeć choćby na stronie EUROTICKET. Zaznaczamy jednak, że nie chcemy sugerować tej firmy ani reklamować konkretnego rozwiązania. Polecamy stronę podaną przez nas z prawej strony. Tam wybrać należy konkretne miasto. Widnieje obok link do strony hali, lub firmy zajmującej się organizacją i kolportażem biletów. Czekamy na Wasze opinie. Będziemy stale monitorować sprawę. Do zobaczenia na koncercie!